58 671 52 55 morax@morax.com.pl

Niebo w kuchni

wtorek, 20 październik 2015 00:00 Napisał 
Niebo w kuchni

Okap do zabudowy sufitowej Faber HEAVEN 2.0 X 90

Minimalistyczna elegancja, moc i cicha praca to cechy modelu, który podkreśla styl kuchni i zapewnia maksymalną wydajność.

Okap Heaven 2.0 wyposażony jest w silnik ENERGY 900 gwarantujący wysoką wydajność w połączeniu z niskim poziomem hałasu dzięki zastosowaniu technologii Comfort Panel, który zmniejsza głośność o 25 procent. Ultra-płaski okap sygnalizuje dyskretnie tylko podstawowe polecenia na gładkiej, stalowej powierzchni z oświetleniem LED. Przyciski schowane pod panelem zamykanym na zamek magnetyczny.
Dzięki teleskopowym uchwytom, okap jest łatwy w montażu. Okap może pracować w trybie wyciągu, lub pochłaniacza. Okap przeznaczony jest do montażu w kuchniach o wysokości sufitu od 65 do 150 cm nad powierzchnią płyty grzewczej. W okapie istnieje możliwość obrócenia silnika, czyli kierunku wylotu powietrza (360 stopni).
Szerokość 90 cm
Okap można zamówić bez silnika: HEAVEN 2.0 X 90 RB
Możliwość podłączenia silnika zewnętrznego
Wydajność MAX: 740 [m3/h]
Głośność: 68 [dB]

 

 

Faber

Założona w 1955 roku firma Faber to lider w produkcji okapów kuchennych. Dbając o design, elegancję i jakość stosowanych materiałów, Faber oferuje okapy na najwyższym technologicznym poziomie w branży. Dzięki doświadczeniu i know-how firmy Faber okap ze zwykłego elementu zabudowy kuchennej stał się eleganckim i funkcjonalnym urządzeniem. 

Popularne artykuły

Rozdajemy ciasteczka każdemu, kto odwiedza naszą stronę. Zobacz politykę prywatności